Břečťan Glacier
Břečťan Glacier
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Břečťan Glacier

Hedera helix "Glacier" - Objednací číslo 3342797
Počet kusů v balení:3 ks
Popínavá, stále zelená rostlina, která se díky svým příčepivým kořínkům pne po zdi, stromech a plotech. Dorůstá do výšky 3-4 metry. Nenáročná, mrazuvzdorná rostlina vhodná i pro stinná stanoviště. Listy jsou menší, sytě zelené se světlým okrajem.
228,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Výška dospělé rostliny 400 cm
Stálezelené ano
STANOVIŠTĚ: Východní, severní a severozápadní stěny, popř. předpěstované nízké keře k zastínění kořenů. (Na velmi slunném stanovišti se na základě vysokého záhřevu zdí nemusí vytvořit na výhonech žádné příchytné kořeny. Také porézní omítka s hrubým povrchem může bránit přichycení.) PROSTOR: K pokrytí plochy: 2 břečťany na 1 – 1,5 m. První 2 roky roste velmi pomalu, potom se růst značně zrychlí. VÝŠKA: 5 m i více HNOJENÍ: Není nutné, mulčovat listím, posekanou trávou a kompostem, na jaře tuto vrstvu neodstraňovat, dáváme tím rostlině přírodní živiny. KVĚTY: Nenápadné, kvete poprvé až po několika letech. ZIMA: Mrazuvzdorný, stálezelený.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené