Hortenzie 'Schloß Wackerbarth'
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hortenzie 'Schloß Wackerbarth'

Hydrangea 'Schloss Wackerbarth' - Objednací číslo 3317609
Počet kusů v balení:1 ks
V současné době zažívají zahradní hortenzie renesanci. Oblíbená, zajímavá a nenáročná rostlina se vrací zpět do Vaší zahrady. Hortenzie ‚Schloß Wackerbarth‘ Vás upoutá zejména svými tříbarevnými květy v kombinaci zelené, červené a modré barvy. Pro udržení zářivé a intenzivní barvy vyžaduje hortenzie kyselou půdu s pH pod 5,5.
353,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vhodné k řezu ano
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 100-150 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné a chráněné před větrem, přičemž upřednostňuje polostinnou polohu PŮDA: Kyprá, humózní a bohatá na živiny, lehce kyselá (obohacená trochou rašelinou) nebo jednoduše půda na rododendrony. HNOJENÍ: Na jaře při rašení, dohnojení při tvorbě poupat. Můžeme použít hnojivo na rododendrony Pozor na předávkování, čtěte pozorně návod VÝŠKA: 1 - 1,5 m RŮST: Kompaktní LISTY: zelené KVĚTY: Červen až říjen, Květy mění barvu od žluté do červené, modré oko. ŘEZ: Není nutný, odstraňovat odkvetlé květy. ZIMA: Zimovzdorná – mladé rostliny zakrýt chvojím UPOZORNĚNÍ: Na slunném stanovišti je třeba zajistit dostatečnou zálivku. Po dešti a následném intenzivním slunečním svitu se mohou na listech objevit hnědé skvrny (spáleniny) – nemají vliv na další vývoj rostliny
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené