3 čechravy
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

3 čechravy

Astilbe arendsii hybr. - Objednací číslo 1134105
Počet kusů v balení:3 ks
Trvalka keřovitého vzrůstu se vzpřímenými stonky. Vysazujte do svěží, humózní, kyselé půdy! Barvy: 1x růžová, 1x červená, 1x bílá.
326,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec, srpen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 40-50
Vhodné k řezu ano
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 40-70 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné – polostinné, roste také ve stínu. PUDA: Humózní, hlinitá, lehce kyselá, vydrží ve vlhkých polohách – čím je slunnější a výše položené místo, tím potřebuje více vlhkosti – rostlina nesmí mít suchý kořenový bal. HNOJENÍ: Duben/květen vícesložkovým hnojivem na trvalky (tlející kompost nebo zem s listím). VÝŠKA: Cca 60 – 70 cm. POTŘEBA MÍSTA: Asi 40 cm. ODSTUPY ROSTLIN: Cca 30 – 40 cm. RUST: Křovinatý, hustý – široký. KVĚTY: Červen – srpen v řídkých latách. ZIMA: Odumřelé listy nechat ležet jako mulč a ochranu proti mrazu.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené