Duo třešeň-višeň, volné kořeny
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Duo třešeň-višeň, volné kořeny

Prunus avium + Prunus cerasus - Objednací číslo 4482116
Počet kusů v balení:1 ks
(Germersdorfská + Debreceni). Rarita – dva vynikající druhy na jednom stromě! Germersdorfská: velkoplodá, křupavá třešeň, dozrávající od poloviny července. Debreceni: Velkoplodá, bohatě rodící višeň, dozrávající koncem června.
375,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: října střed - dubna konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště slunné
Doba výsadby října střed - dubna konec
Vysazovací vzdálenost (cm) 300
Doba zrání červenec začátek
Výška dospělé rostliny 300 cm
STANOVIŠTĚ: Chráněné, slunné, teplé. Chladné a vlhké počasí v týdnech před dozráním by mohlo negativně ovlivnit kvalitu plodů. PUDA: Bbohatá na živiny, lehce kyselá. HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na ovocné dřeviny (dbát na dávkování). VÝŠKA: 2,5 - 3 metry POTŘEBA MÍSTA: 3 m, dřevina obsáhne kruhový prostor o průměru 1,5 metru. RUST: Kompaktní. ŘEZ: Jako u jiných ovocných stromů, třešně po sklizni… KVETENÍ: První květy a tvorba plodů možná již od druhého roku. OPYLENÍ: Druhy jsou vzájemně sprašné. ZIMA: Mrazuvzdorné, oblast kořenů mulčujeme vrstvou listí nebo řezané trávy. POZOR: Při výsadbě umístíme ke stromku podpěrný kůl, který ponecháme tak dlouho, dokud rostlina nevytvoří silný kmen (může trvat několik let).
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené