Sloupovitá nektarinka Fantasia, volné kořeny
Sloupovitá nektarinka Fantasia, volné kořeny
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Sloupovitá nektarinka Fantasia, volné kořeny

Prunus persica 'Fantasia' - Objednací číslo 4485578
Počet kusů v balení:1 ks
Tato nektarinka Vás zaujme svými sladkými, šťavnatými a aromatickými plody. Žluté plody jsou na slunečné straně červené. Doba sklizně je od poloviny srpna. Růžové, velmi dekorativní květy v březnu/dubnu. Samosprašná.
375,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Doba zrání srpen střed
Výška dospělé rostliny 200-250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé a chráněné před větrem PŮDA: Bohatá na živiny a propustná HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na ovocné stromy (dávat pozor na dávkování) POTŘEBA MÍSTA: Asi 60 cm RŮST: Středně silný, štíhlý a vzpřímený – můžeme vysadit v řadě s jinými druhy KVĚTY: Růžovočervené, od 2-3 roku pěstování Březen/duben PLODY: Sladké, šťavnaté se žlutou dužinou SKLIZEŇ: Od poloviny srpna až do konce srpna ŘEZ: Výšku můžeme sami regulovat řezem Postranní výhonky ihned odstřihneme za 3. vnějším očkem ZIMA: Zimovzdorná, zakrýt listím nebo mulčem. V případě, že je dřevina pěstována v nádobě, pak je třeba tuto nádobu dát na chráněné místo, dobře ochránit před mrazem a příležitostně zalévat.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené