Pomerančovník Palermo
Pomerančovník Palermo
Pomerančovník Palermo
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Pomerančovník Palermo

Citrus sinensis - Objednací číslo 6630489
Počet kusů v balení:1 ks
Nejrozšířenější mezi stále zelenými citrusy. Na jaře rozkvétá mnoho bílých, velkých květů, které vydávají příjemnou, silnou vůni. Pozdě na podzim sklízené, šťavnaté a sladké plody jsou chutné a bohaté na vitamíny. Pomerančovník upřednostňuje teplé a chráněné stanoviště. Dodáváme ve velikosti 80 – 100 cm, v kontejneru.
960,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu březen, duben
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 200-250 cm
Stálezelené ano
Roubovaný: podnož Poncirus trifoliata STANOVIŠTĚ: slunné a chráněné PŮDA: propustná, lehce kyselá přemokření a sucho škodí ! RŮST: hustě rostoucí strom HNOJENÍ: během vegetační doby týdně hnojivem na citrusy LISTY: lehce kopinaté KVĚTY: bílé, vonné ZIMA: Není mrazuvzdorný! Stálezelený, přezimovat ve světlé a chladnější místnosti (ne příliš chladné, asi 15-18 oC).
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené