Sloupovitá višeň Rubina, volné kořeny
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Sloupovitá višeň Rubina, volné kořeny

Prunus cerasus - Objednací číslo 4482296
Počet kusů v balení:1 ks
Příjemná sladkokyselá chuť. Vysoká sklizeň. Plody jsou velké, tmavě červené až černé barvy. Doba zralosti od poloviny července. Odolná, samosprašná odrůda. Výška 2 – 2,5 m.
403,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Doba zrání červen střed
Výška dospělé rostliny 200-250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé a chráněné před větrem. PUDA: Bohatá na živiny, propustná. HNOJENÍ: Na jaře hnojivem pro ovocné stromy (dbát na dávkování). VÝŠKA: Zhruba 2,50m. POTŘEBA MÍSTA: Asi 60cm. RUST: Středně silný, štíhlý a vzpřímený – můžeme vysadit v řadě s jinými druhy. KVĚTY: Bílé, od 2. – 3. roku pěstování. Duben. PLODY: Sladkokyselé, tmavě červené až černé barvy. SKLIZEŇ: Střed – konec července. ŘEZ: Výšku můžeme sami regulovat řezem. Postranní výhonky ihned odstřihneme za 2. – 3. Očkem. ZIMA: Zimovzdorná, zakrýt listím nebo mulčem. V případě, že je dřevina pěstována v nádobě, pak je třeba tuto nádobu dát na chráněné místo a příležitostně zalévat.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené