Red Love Odysso jabloň, volné kořeny
Red Love Odysso jabloň, volné kořeny
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Red Love Odysso jabloň, volné kořeny

Malus domestica 'Redlove Odysso' - Objednací číslo 4480519
Počet kusů v balení:1 ks
Nejsladší odrůda zimních jablek. Ještě sladší budou po 3 týdnech skladování. Křupavá jablka, intenzivní červené zbarvení slupky i dužiny, lahodná sladkokyselá chuť. Strom malého vzrůstu s velkou úrodností. Sklizeň od začátku října. Dlouhá skladovatelnost. Ideální pro zdravé, osvěžující, čerstvě lisované jablečné šťávy plné vitamínů. Zvýšená odolnost proti strupovitosti a padlí. První plody již 2. rok po výsadbě. Dodáváme s volnými kořeny. Velikost při dodání asi 100 cm.
360,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: října střed - dubna konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště slunné
Doba výsadby října střed - dubna konec
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 350
Doba zrání říjen začátek
Výška dospělé rostliny 300 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, chráněné. PŮDA: Hlinitá, výživná, humózní, propustná zahradní zemina. HNOJENÍ: Při výsadbě hnojíme stromy fosforečným hnojivem nebo kompostem, dobře uleželou chlévskou mrvou nebo rohovou moučkou. Na jaře pak hnojivem na ovocné stromy. VÝŠKA: cca 3 metry VÝSADBA: Roub musí být minimálně na výšku dlaně nad zemí. POTŘEBA MÍSTA: cca 3,5 metru KVĚTY: První květy a tvorba plodů je možná od 2. – 3. roku pěstování OPYLENÍ: cizosprašná, vhodným opylovačem je kterákoliv jiná klasická odrůda jabloně. ZIMA: Mrazuvzdorná ŘEZ: Při podzimní výsadbě neřežeme – teprve až na jaře (od ledna do března) provedeme tzv. výchovný řez, ten každoročně opakujeme po dobu 5 let. POZNÁMKA: Při zasazení přidáme ke stromku opěrný kůl, který ponecháme tak dlouho, dokud nevytvoří silný kmen.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené