Rodnik angrešt, stromek
Rodnik angrešt, stromek
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Rodnik angrešt, stromek

Ribes uva-crispa Rodnik - Objednací číslo 4413361
Počet kusů v balení:1 ks
Středně raná, nenáročná odrůda. Plody jsou velké, kulaté až oválné. Slupka je zelenožlutá, v době zralosti žlutá, dužnina je šťavnatá, sladkokyselá. Dozrává kolem poloviny července. Má krátké trny. Dobře odolává mrazu a padlí.
538,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

STANOVIŠTĚ: Světlé, možný je i polostín, chráněné. Přímé slunce během léta může poškodit plody. PŮDA: Vlhká, vápenitá, hlinitá, bohatá na živiny, pH 6,5 - 7 Jedná se o rostlinu s mělce položenými kořeny- v lehkých půdách dbát na dostatečnou zálivku. HNOJENÍ: 1x v březnu při kvetení a 1x po sklizni hnojivem na bobuloviny. POTŘEBA MÍSTA: 1,00 – 1,20 m. RŮST: Středně silný, kmen. KVĚTY: Konec dubna až začátek května, nepatrné. PLODY: Od poloviny července – podle podmínek a stanoviště. Rostliny plodí na 2- 3letém dřevě. Plody zelenožluté. ŘEZ: Od 3. roku pravidelně prosvětlujeme. Postranní dřevo z předchozího roku je plodící dřevo pro příští rok, a proto po sklizni odstraníme jen staré výhony. ZIMA: Povrch půdy zakryjeme mulčem (posekaná tráva nebo listí).
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené