Mák východní (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Mák východní (3)

Papaver Orientale - Objednací číslo 1125446
Počet kusů v balení:3 ks
Středně vysoká trvalka s velkými červenými květy. Vysazujte na slunné stanoviště do výživné, propustné půdy s neutrálním až zásaditým pH. Mrazuvzdorný.
270,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Vhodné k řezu ano
Barva červená
Výška dospělé rostliny 60-80 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, chráněné. PŮDA: Propustná zahradní zemina, bohatá na živiny, vyvarovat se přemokření. HNOJENÍ: Příležitostně kompostem - na jaře. RŮST: Trvalka tvořící skupiny Tvoří odnože PROSTOR: Asi 30cm – 50 cm VÝŠKA: Cca 60 – 80 cm KVĚTY: Květen – červenec. Odkvetlá květenství odstranit, umožníme tím tvorbu nových květů na podzim. LISTY: Středně zelené, stonky i listy „ochlupené“. ZIMA: Mrazuvzdorný, zatahuje se do půdy. Již koncem podzimu je tato trvalka ve fázi vegetačního klidu.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené