Kopretina, bílá (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kopretina, bílá (3)

Leucanthemum - Objednací číslo 1157651
Počet kusů v balení:3 ks
Velmi elegantní, středně vysoká trvalka. Jednoduché, sněhově bílé květy, mají jasně žlutý střed. Vysazujte na slunné stanoviště, do lehké, propustné půdy. Plně mrazuvzdorná. TIP - po odkvětu rostlinu silně seřízněte, pravděpodobně vykvete znovu na podzim.
235,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
Vhodné k řezu ano
Barva bílá
Výška dospělé rostliny 80 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: Suchá, bohatá na živiny, propustná HNOJENÍ: 1x na jaře hnojivem na trvalky – během květu 1x měsíčně tekutým hnojivem VÝŠKA: Až 70 - 80 cm POTŘEBA MÍSTA: Asi 50 cm KVĚTY: Červenec až září, jednoduché, velké čistě bílé květy ŘEZ: Po1.kvetení ustřihnout, čímž podpoříme nové rašení a další kvetení, pozdě na podzim kompletně zastřihnout ZIMA: Zimovzdorná, půdu zakrýt
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené