Hadí lilie - Lila (2)
Hadí lilie - Lila (2)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hadí lilie - Lila (2)

Tricyrtis formosana - Objednací číslo 1115199
Počet kusů v balení:2 ks
Liliovka srstnatá. Exotický vyhlížející rostlina se zajímavými květy ve tvaru hvězdy. Dorůstá do výšky 60 -80 cm. Kvete od září do října, na slunném stanovišti i dříve. vysazujte do výživné půdy, mírně vlhké půdy s kyselým pH na polostinné až stinné, chráněné stanoviště. Dobrá mrazuvzdornost (do -23 °C), na zimu však doporučujeme rostliny zakrýt. Květy jsou vhodné k řezu.
299,0 Kč / balení
1. balení: 299,0 Kč / balení
2. balení: 249,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 40-50
Vhodné k řezu ano
Barva modrá
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 60 cm
STANOVIŠTĚ: Polostinné až stinné. Možné je i pěstování pod světlými dřevinami. PŮDA: Propustná, humózní, kyselá (s podílem rašeliny) a vlhká. VÝŠKA: Asi 60 cm. VÝSADBA: Hlízy vysazovat asi 8 – 10 cm hluboko. ROZESTUPY: 40 - 50 cm. KVĚTENSTVÍ: Ve tvaru hvězdy s výrazným tečkováním. Červen/červenec do listopadu (do prvních nočních mrazíků). Vhodné i jako řezané květiny. ZIMA: Před zimou přikrýt půdu kolem rostliny jedlovým chvojím nebo mulčem.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené