Hořcový stromek Blanc Bleu
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hořcový stromek Blanc Bleu

Solanum rantonneti - Objednací číslo 6620506
Počet kusů v balení:1 ks
Sněhově bílá a fialovomodrá, barevná nádhera, neuvěřitelné množství květů. Tmavě zelené listy jsou poseté množstvím atraktivních květů. Nenáročný na péči. Preferuje chráněné, slunné stanoviště. Kvete od jara do pozdního podzimu. V bytě kvete po celý rok. Bílé a fialovomodré květy na dvou kmíncích. Dodáváme v kontejneru, výška rostliny asi 50 - 60 cm.
922,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - září konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března začátek - září konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 150-200 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Humózní, výživná. HNOJENÍ: 1x týdně tekutým hnojivem např. náš Duostar Gold (od května do září). ZÁLIVKA: Pravidelná KVĚTY: Bílé a modrofialové. Aby hořcový stromek bohatě kvetl, je nutné ho často tvarovat, nejlépe během celého vegetačního období. Pravidelně odstraňovat odkvetlé květy a zaštipovat nové výhonky. Na jaře proveďte hluboký tvarovací řez do starého dřeva, na podzim před přemístění rostliny do prostoru na přezimování je vhodné provést lehký tvarovací řez. VÝŠKA: Až 2 m a více. DOBA KVĚTU: Květen až pozdní podzim. ZIMA: Není mrazuvzdorný, přezimuje při +4 až + 8 °C, kořenový bal nesmí vyschnout.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené