Růžové, převislé muškáty (3)
Růžové, převislé muškáty (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Růžové, převislé muškáty (3)

Objednací číslo 6602688
Počet kusů v balení:3 ks
Zářivě růžové květy. Bohatě kvetoucí, převislé tyrolské muškáty. Dodáváme zakořeněné, silné a vitální rostliny v kontejneru, dobře zabalené. Robustní a odolné odrůdy té nejlepší kvality. Převislé muškáty potřebují velké množství živin.
139,0 Kč / balení
1. balení: 139,0 Kč / balení
2. balení: 132,0 Kč / balení
4. balení: 131,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: dubna začátek - července konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby dubna začátek - července konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 20-30
Barva růžová
V kontejneru ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, vzdušné a teplé PŮDA: Dobrá květinová zemina HNOJENÍ: Týdně tekutým hnojivem např. náš Duostar Gold ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. Na slunném stanovišti je potřeba vody vyšší, avšak je důležité zabránit přemokření, přemokření je často horší než sucho POTŘEBA MÍSTA: 6 – 8 rostlin na 1 m RŮST: Převislý, tvoří velmi dlouhé výhony KVĚTY: Růžové s bílým okrajem uvadlé květy neustále odstraňujeme DOBA KVĚTU: Od dubna do pozdního podzimu ZIMA: Nejsou mrazuvzdorné, jednoleté. Přezimování je možné ve světlé + chladné, bezmrazé místnosti – omezeně zaléváme, v únoru zkrátíme a přeneseme na teplejší světlé místo – podle potřeby zaléváme. Po ledových mužích opět umístíme ven.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené