Stromková růže Bicolor
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Stromková růže Bicolor

Rosa hybrid rubeus+luteus - Objednací číslo 2225602
Počet kusů v balení:1 ks
Kvetoucí fantasie v lákavé barevné kombinaci. Zářivě červené a žluté květy vydávají příjemnou vůni. Sametově zelené listy dokreslují romantickou atmosféru růžové zahrady. Výška kmene 60 -80 cm. Slunné nebo polostinné stanoviště, kvete červen – říjen.
906,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 100
Vonné ano
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
Výška rostliny 140 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť PŮDA: Hluboká, hlinitá, bohatá na živiny. VÝSADBA: Roub usadit zhruba 5 cm pod zem – před vysazením trochu zastřihnout kořeny a namočit růže na jeden den do vědra s vodou. Kořeny nesmí být ve výsadbové jámě zalomené nebo deformované. Jáma musí být dostatečně hluboká a široká, kořeny musíme rozprostřít po celé jámě. Roub zakrýt asi 5 cm vrstvou půdy. HNOJENÍí: Dlouhodobě působícím hnojivem - 1x na jaře nebo hnojivem na růže 1x časně na jaře a 1x v polovině července. VÝŠKA: výška kmene cca 80 cm POTŘEBA MÍSTA: cca 1 metr KVĚTY: Červené a žluté Červen - Listopad ŘEZ: Na jaře, po odkrytí je třeba výhony zkrátit, aby se zregenerovaly. Také odstraníme staré dřevo a omrzlé výhonky. ZIMA: Proti vlhkosti a chladu obalit korunu suchou dřevitou vlnou a uzavřít prodyšným pytlem s větracími otvory nebo použít netkanou textilii či rouno. Vhodné je obalit i kmen.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené