Černooká Zuzana DUO (1)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Černooká Zuzana DUO (1)

Thunbergia - Objednací číslo 6603106
Počet kusů v balení:1 ks
Zaplaví Vaši domovní fasádu, terasu nebo balkon mořem zářivých květů v oranžové a žluté barvě. Tato nenáročná, převislá nebo popínavá rostlina roste velmi rychle. Výhony mohou dorůst do délky až 2,80 metru.
300,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března střed - července konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března střed - července konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 50-80
Barva žlutá (oranžová)
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 280 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé PŮDA: Bohatá na živiny, úrodná HNOJIVO: 1x týdně univerzálním tekutým hnojivem ZÁLIVKA: Dostatečně zalévat, ale vyvarovat se přemokření POTŘEBA MÍSTA: asi 40 až 60 cm RŮST: Plazivý, popínavý, vyžaduje oporu VÝŠKA: 2 – 3 m V květináči jen 1,5 – 2 m KVĚTY: Oranžové a žluté s tmavým středem Uvadlé květy odstranit DOBA KVĚTU: Od května do října ZIMA: Není zimovzdorná, je jednoletá Množení semeny nebo řízky
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené