Lilek jasmínokvětý
Lilek jasmínokvětý
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Lilek jasmínokvětý

Solanum jasminoides - Objednací číslo 6620221
Počet kusů v balení:1 ks
Velmi rychle rostoucí, nenáročná a stálezelená popínavá rostlina. Špičky výhonků jsou ozdobeny hustými chomáči složenými z 15 až 20 bílých květů. Kvete od května do října a snese i přímé slunce. Přezimujte na chráněném místě bez mrazů. Dodáváme v kontejneru, výška rostliny cca 30 - 50 cm.
549,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března střed - října konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března střed - října konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Barva bílá
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 150-200 cm
STANOVIŠTĚ: Polostín, snese i přímé slunce PŮDA: běžná zahradní zemina ZÁLIVKA: Vydatná zálivka (bal nesmí vyschnout) a pravidelné hnojení 1x týdně KVĚTY: Velmi rychle rostoucí nenáročná a stálezelená popínavá rostlina. Špičky výhonků jsou ozdobeny hustými chomáči složenými z 15 až 20 kvítků bílé barvy. DOBA KVĚTU: Od května do října ŘEZ: V pozdním podzimu silně zkrátit výhonky. Potřebuje oporu k růstu. ZIMA: Není zimovzdorný Uchovat přes zimu na světlém místě, kde nemrzne (5 - 10 oC) a zem přes zimu udržovat sušší.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené