Magnolie Satisfaction
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Magnolie Satisfaction

Magnolia 'Satisfaction' - Objednací číslo 3327475
Počet kusů v balení:1 ks
Nižší až střední vzrůst. Vnější strana květů je sytě růžová, vnitřní strana je krémově bílá až světle růžová. Květy jsou pevné, středně velké a mají pohárovitý tvar. Dobře kvetou již i mladé rostliny.
1260,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Barva růžová
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 150-200 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, chráněné před větrem PŮDA: Magnolie potřebují vlhký vzduch a vlhkou, hlubokou a humózní půdu. Vhodný je přídavek rašeliny a kompostu. Půda by měla být neutrální, nebo spíše s mírně kyselou reakcí. Při vyšším obsahu vápníku se objevuje žloutnutí listů – chloróza. Podmínkou pro dobrý růst a dobrý zdravotní stav je propustná půda. Kořeny magnólií jsou dužnaté a v dlouhodobě zamokřeném prostředí snadno zahnívají. Magnolie je mělce kořenící. Optimální místo pro výsadbu by mělo být v mírném polostínu nebo na slunci, ale chráněné od severních větrů a chráněné od přímého slunečního úpalu, zejména v zimních měsících a v předjaří. Mladé rostliny mohou být citlivé na popálení mladých listů silným jarním sluncem. Sálavé teplo vycházející z bezprostřední blízkosti zděných ploch nebo chodníků může též magnóliím poměrně významně uškodit. Magnólie potřebuje prostor. HNOJENÍ: Podle potřeby, může být použito hnojivo na rododendrony a azalky. VÝŠKA: Přibližně 1,5 - 2 m RŮST: kompaktní KVĚTY: Duben - květen Vnější strana květů sytě růžová, vnitřní strana je krémově bílá až světle růžová ŘEZ: Pokud možno nestříhat! Pokud je to nutné, pouze mírně prostříhat korunu. Nejvhodnější doba je po odkvětu. ZIMA: Zimovzdorná Kořenovou část zakrýt mulčem
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené