Rododendron žlutý
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Rododendron žlutý

Rhododendron 'Goldbukett' - Objednací číslo 3321408
Počet kusů v balení:1 ks
Rododendrony jsou díky svým krásně tvarovaným, barevným a vonným květům neuvěřitelně dekorativní rostlinou. Vysazujte na polostinné stanoviště do kyselé půdy.
999,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu květen, červen
Stanoviště stinné, polostinné, slunné
Doba výsadby března začátek - listopadu konec
Vysazovací vzdálenost (cm) 100
Barva žlutá (oranžová)
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 400 cm
Stálezelené ano
STANOVIŠTĚ: slunné až polostín PŮDA: kyselá – bez vápna, vylepšená rašelinou, pH 4,5-5,5. Sucho škodí HNOJENÍ: 1. Hnojení březen/duben speciálním hnojivem na rododendrony 2. Dávka po odkvetení po 15. červnu již nehnojit dřevo musí vyzrát VÝŠKA: Až 1,5 metru POTŘEBA MÍSTA: 80 cm RŮST: mělké kořeny, rostoucí do šířky KVĚTY: březen, krémové až žluté, odkvetlé okolíky vylamujeme – podpoříme tím kvetení LISTY: Malé, oválné, zelené ŘEZ: V únoru odstranit výhony poškozené mrazem, křížící se a dovnitř směřující výhony. ZIMA: mrazuvzdorný, stálezelený – část listů se může zbarvit do červena. O kořenů mulčovat (listy, tráva) Při suché zimě mírně zalévat. Při velmi silných mrazech, zakrýt celou rostlinu, aby nezmrzly poupata. POZOR: rostlina je jedovatá !!!!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené