Rododendron BloomBux
Rododendron BloomBux
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Rododendron BloomBux

Rhododendron micranthum 'Bloombux' - Objednací číslo 3327493
Počet kusů v balení:1 ks
Dlouholetým cíleným šlechtěním bylo dosaženo řady pozitivních vlastností. Dobře roste v každé zahradní půdě. Snáší prořezávání, je robustní a stálezelený. Ideální je jako živý plot, solitér, lze ho pěstovat i v nádobě. Dodáváme ve velikosti 25-30 cm.
661,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Výška dospělé rostliny 60-70 cm
Stálezelené ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostín. PŮDA: Nejlépe kyselá, obohacená rašelinou, pH 4,5-5,5. Mírně vlhká. HNOJENÍ: 1. Hnojení březen/duben speciálním hnojivem na rododendrony a azalky 2. Dávka po odkvetení po 15. červnu již nehnojit dřevo musí vyzrát. POTŘEBA MÍSTA: cca 50 cm. VÝŠKA: 50 - 100 cm. RŮST: Mělké kořeny, rostoucí do šířky. KVĚTY: Březen, odkvetlé okolíky vylamujeme – podpoříme tím kvetení. LISTY: Oválné, zelené. ŘEZ: V únoru odstranit výhony poškozené mrazem, křížící se a dovnitř směřující výhony. ZIMA: Mrazuvzdorný, stálezelený – část listů se může zbarvit do červena. U kořenů mulčovat (listy, tráva). Při suché zimě mírně zalévat. Při velmi silných mrazech, zakrýt celou rostlinu, aby nezmrzla poupata. POZOR: Rostlina je při požití jedovatá !!!!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené