Třtina ostrokvětá Golden gate (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Třtina ostrokvětá Golden gate (3)

Calamagrostis x acutiflora - Objednací číslo 1170280
Počet kusů v balení:3 ks
Nenáročná okrasná travina dorůstá do výšky zhruba 1,5 metru. V létě vykvétají zlatožluté laty, které působí pěkným, nadýchaným dojmem. Růst je kompaktní, vytváří trsy. Vysazujte na slunné stanoviště do výživného, mírně vlhkého substrátu. Na jaře rostlinu seřízněte 5-10 cm nad zemí. Vynikne jako solitér i v trvalkové výsadbě. Mrazuvzdorná do cca -30 stupňů.
490,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Výška dospělé rostliny 150 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Výživná, mírně vlhké HNOJENÍ: Není nutné, v případě málo výživné půdy přihnojte na jaře hnojivem na trvalky POTŘEBA MÍSTA: 40 - 50 cm VÝŠKA: Cca 1,5 m. LISTY A KVĚT: Listy jsou tenké, středně zelené. Kvete červenec -srpen, zlatožluté laty. ŘEZ: Zaschlé stvoly na jaře zastřihněte 5-10 cm nad zemí. ZIMA: Mrazuvzdorná do cca -30°C.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené