Chryzantéma Sonja (3 ks)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Chryzantéma Sonja (3 ks)

Chrysanthemum Sonja - Objednací číslo 1120879
Počet kusů v balení:3 ks
Chryzantéma s růžovými květy. Chryzantémy přinášejí pestrost a barevnost do období podzimu, kdy je již většina rostlin odkvetlá. Velké květy v zářivých barvách, vhodné i k řezu. Zimovzdorné. V přírodním rozložitelném květináči.
249,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu září, říjen, listopad
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
Vhodné k řezu ano
Barva růžová
V kontejneru ano
Výška rostliny 50-60 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostín. PŮDA: Humózní a propustná. Přílišné sucho a přemokření rostlině škodí. HNOJENÍ: Na jaře a během doby kvetení. Výška: 50-60cm. ROZESTUPY ROSTLIN: cca 30 cm. KVĚTENSTVÍ: Barva růžová, Kvete červenec – listopad. Na každém hlavním stonku se objeví více pupenů. ŘEZ: 1-2x na jaře přistřihnout. Před zakrytím na zimu zkrátit na 20 cm. ZIMA: Po odkvětu rostliny zakrýt slámou nebo chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené