Tyrolský oheň (3)
Tyrolský oheň (3)
Tyrolský oheň (3)
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Tyrolský oheň (3)

Pelargonium - Objednací číslo 6602615
Počet kusů v balení:3 ks
Množství ohnivě červených květů. Bohatě kvetoucí, převislé tyrolské muškáty. Dodáváme zakořeněné, silné a vitální rostliny v kontejneru, dobře zabalené. Robustní a odolné odrůdy té nejlepší kvality. Převislé muškáty potřebují velké množství živin.
239,0 Kč / balení
1. balení: 239,0 Kč / balení
2. balení: 205,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - října začátek

Přijímáme objednávky!

Doba květu duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března začátek - října začátek
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 20-30
Barva červená
V kontejneru ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, vzdušné a teplé PŮDA: Dobrá květinová zemina HNOJENÍ: Týdně tekutým hnojivem např. náš Duostar Gold ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. Na slunném stanovišti je potřeba vody vyšší, avšak je důležité zabránit přemokření, přemokření je často horší než sucho. POTŘEBA MÍSTA: 6 – 8 rostlin na 1 m RŮST: Převislý, tvoří velmi dlouhé výhony KVĚTY: červené, uvadlé květy neustále odstraňujeme DOBA KVĚTU: Od dubna do pozdního podzimu ZIMA: Není mrazuvzdorný, jednoletý. Přezimování je možné ve světlé + chladné, bezmrazé místnosti – omezeně zaléváme, v únoru zkrátíme a přeneseme na teplejší světlé místo – podle potřeby zaléváme. Po ledových mužích opět umístíme ven.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené