Kalina růžová
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kalina růžová

Viburnum bodnantense "Dawn" - Objednací číslo 3309100
Počet kusů v balení:1 ks
Středně vysoký, bujně rostoucí keř. Při mírné zimě rozkvétá již koncem prosince. Růžové květy příjemně a sladce voní a často jsou předzvěstí přicházejícího jara. Listy jsou vejčité, přes léto svěže zelené a na podzim vínové. Mrazuvzdorná. Dodáváme ve velikosti: cca. 40 – 50 cm.
363,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: února střed - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby února střed - listopadu konec
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 150
Barva růžová
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 200-300 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Nenáročná, propustná zahradní půda. VÝŠKA: cca: 2-3 m POTŘEBA MÍSTA: cca 1,50 m KVĚTY: Podle povětrnostních podmínek časně zjara, růžové okolíky. Silně vonící, první květy od 2. - 3. roku. ŘEZ: Není nutný, popř. pouze prosvětlit, když je dřevina příliš vysoká a hustá. ZIMA: Zimovzdorná
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené