Durman oranžový
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Durman oranžový

Datura - Objednací číslo 6621319
Počet kusů v balení:1 ks
Od léta až do pozdního podzimu postupně rozkvétá mnoho dlouhých, trubkovitých květů oranžové barvy, které intenzivně voní. Vysazujte na teplé, slunné a chráněné stanoviště do propustné, mírně vlhké a výživné zeminy. Pěstujte jako přenosnou rostlinu v nádobě. Zazimujte na místě bez mrazů.
586,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Výška dospělé rostliny 250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné a chráněné, možné je i polostinné. PŮDA: Výživná a humózní. ZÁLIVKA: Pravidelně a dostatečně zalévat. V létě podle počasí i 2x denně. HNOJENÍ: Dlouhodobě působící hnojivo s trvalým účinkem, doporučujeme použít námi dodávané hnojivo Duostar Gold. Andělské trumpety-durmany potřebují skutečně výživnou půdu, dostatečně přihnojenou. VÝŠKA: Cca 2 m. KVĚTY: Oranžové. Nejdříve po dvou dnech se poupě rozvine a postupně získává svou správnou barvu. DOBA KVĚTU: Od začátku léta do pozdního podzimu. ŘEZ: Není nutný, pokud ano, seřízneme až k prvnímu rozvětvení. ZIMA: Není zimovzdorný, přezimuje v bezmrazé světlé, vzdušné místnosti (cca okolo 10°C) mírně, ale pravidelně zaléváme. Před přezimováním se může rostlina radikálně zaříznout. Na jaře je dobré rostlinu umístit ven až po „ledových mužích“. POZOR: ROSTLINA JE JEDOVATÁ
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené