Mandarinkovník Portofino
Mandarinkovník Portofino
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Mandarinkovník Portofino

Citrus reticulata - Objednací číslo 6630498
Počet kusů v balení:1 ks
Hustě olistěný, stále zelený stromek. Na jaře kvete malými, bílými květy, které příjemně voní. Na podzim dozrávají sladké a šťavnaté mandarinky. Pěstujte na slunném chráněném stanovišti. Dodáváme ve velikosti kolem 80 cm, v kontejneru.
960,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu březen, duben
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Doba zrání říjen začátek
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 200-250 cm
Stálezelené ano
Roubovaný: podnož Poncirus trifoliata STANOVIŠTĚ: slunné a chráněné PŮDA: propustná, lehce kyselá přemokření a sucho škodí! RŮST: hustě rostoucí strom HNOJENÍ: během vegetační doby týdně hnojivem na citrusy LISTY: lehce kopinaté KVĚTY: bílé, vonné ZIMA: Není mrazuvzdorný! Stálezelený, přezimovat ve světlé a chladnější místnosti (ne příliš chladné, asi +15-18 stup.)
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené