Pruhovaný pomeranč
Pruhovaný pomeranč
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Pruhovaný pomeranč

Citrus Sinensis Lemon Meyeri 'SANGUINELLO' - Objednací číslo 6630309
Počet kusů v balení:1 ks
Vznikl křížením krvavého pomeranče a citronu. Středně velké, kulaté plody jsou velmi dekorativní. Slupka je oranžová s tmavě červenými pruhy. Dužina je oranžová až červená, šťavnatá, kyselá. Plody jsou vhodné na šťávy, do koktejlů nebo na dezerty. Plodnost nastupuje poměrně brzy, poté plodí pravidelně.
960,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 150 cm
STANOVIŠTĚ: slunné a chráněné PŮDA: propustná, lehce kyselá přemokření a sucho škodí ! RŮST: hustě rostoucí strom HNOJENÍ: během vegetační doby týdně hnojivem na citrusy LISTY: lehce kopinaté KVĚTY: bílé, vonné ZIMA: stálezelený, přezimovat ve světlé a chladnější místnosti (ne příliš chladné, asi 15-18 oC).
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené