Duo kiwi Tower
Duo kiwi Tower
Duo kiwi Tower
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Duo kiwi Tower

Actinidia argutta 'Bayern+Issai' - Objednací číslo 4400712
Počet kusů v balení:1 ks
Dvě odrůdy kiwi rostou společně v jedné nádobě. Bavorské kiwi a kiwi Issai. Plně zimovzdorné, ideální do nádob na balkon nebo na terasu. Stovky plodů již od 2-3 roku pěstování. Kiwi Issai -sladké plody se zelenou, hladkou sloupkou. Baworské kiwi nadchne zlatožlutými, šťavnatými plody velikosti vlašských ořechů. Slupka je jemná a hladká. Sklizeň od začátku října. Samičí rostlina Bavorského kiwi je opylena kiwi Issai. Obě odrůdy jsou rezistentní proti nemocem a škůdcům. Dodáváme v kontejneru.
1122,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Doba zrání říjen začátek
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 200-300 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné a chráněné místo. Rostlina vyžaduje oporu k pnutí. PŮDA: Lehce kyselá, propustná, upřednostňuje vlhké stanoviště ZÁLIVKA: Vyvážená VÝŠKA: 2 až 3m ODSTUP MEZI ROSTLINAMI: 2m, kompaktně rostoucí popínavá rostlina KVĚTENSTVÍ: Květy bílé, od poloviny do konce května od druhého roku po výsadbě OVOCE: Issai – zelené, hladké velmi sladké, sklizeň od září, Issai je samosprašné a opyluje bavorské kiwi Bavorské kiwi – zlatožluté, velikosti vlašského ořechu, šťavnaté, sladké a bez ochmýření – holé, sklizeň od začátku října – není samosprašné. Oba druhy můžeme konzumovat se slupkou HNOJENÍ: Na jaře přihnojit vícesložkovým hnojivem pro ovocné stromy nebo bobuloviny, případně Krystalonem nebo hnojivem na azalky. ZIMA: Plně zimovzdorné, ideální do nádob na balkon nebo terasu. V zimě potřebuje kivi jen malou zálivku. Zem přikryjte vrstvou mulčovací kůry nebo listím. Tím rostlinu chráníte před mrazem a rostlina může lépe ukládat vlhkost. Mulčovací vrstva navíc svým postupným rozkladem dodává živiny do půdy. Pozdní jarní mrazíky mohou vyvolat negativní reakci. Kiwi však dobře regeneruje. Při pěstování v nádobě je třeba nádobu dobře obalit a zabezpečit proti promrznutí. Je však třeba zachovat rostlině odtok přebytečné vody. NÁVOD NA ZASTŘIŽENÍ Při příliš bujném růstu můžeme rostlinu na jaře prosvětlit
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené