Ozdobnice čínská
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Ozdobnice čínská

Miscanthus Sinensis - Objednací číslo 1124928
Počet kusů v balení:3 ks
Jedna z nejoblíbenějších okrasných trav. Ideální jako solitér dorůstá do výšky až 2 metry. Nápadné květy. Vysazujte na slunné místo, do propustné, mírně vlhké půdy. Na podzim rostlinu svažte a přihrňte listím nebo zakryjte chvojím. Na jaře před rašením rostlinu ostříhejte.
454,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště stinné, polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 100-200 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, nejlépe v blízkosti zahradního jezírka PŮDA: Propustná, mírně vlhká HNOJENÍ: Až od druhého roku po výsadbě universálním hnojivem ZÁLIVKA: Potřebuje hodně vody. Takže zalévat pravidelně a dostatečně VÝŠKA: Až 2 metry (podle podmínek) LISTY: Zelené, později pěkně zbarveno do barev podzimu KVĚTY: Klasy, s načervenalými konci, od září do mrazů ŘEZ: Na jaře (před rašením nových stvolů) zkrátit na 10 – 15 cm ZIMA: Zimovzdorná Listí svázat vzhůru a zahrnout listím, případně zabalit do rákosu, slámy nebo jedlového chvojí – půdu pod rostlinou přikrýt jedlovým chvojím, náhlá na promrznutí a nadbytečnou vodu v zimním období! TIP: V prvních letech je důležité pravidelně odstraňovat plevel
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené