Krásnoočko Early Sunrise
Krásnoočko Early Sunrise
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Krásnoočko Early Sunrise

Coreopsis grandiflora 'Early Sunrise' - Objednací číslo 1103914
Počet kusů v balení:1 ks
Oblíbená a nenáročná trvalka upoutá zářivými květy. Krásnoočko Early Sunrise kvete poloplnými, zářivě žlutými květy od června do října. Dorůstá do výšky kolem 30 cm a šířky kolem 40 cm. Listy jsou sytě zelené, úzké, kopinaté. Vysazujte na slunné až polostinné stanoviště do propustné zahradní zeminy. Dobře snáší sucho. Mrazuvzdorné do -30 stupňů.
93,0 Kč / balení
1. balení: 93,0 Kč / balení
3. balení: 70,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30 -50
Barva žlutá (oranžová)
Výška dospělé rostliny 20-40 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: výživná, propustná. Dobře snáší sucho, ale nesnáší těžké, mokré, jílovité půdy. HNOJENÍ: Na jaře a během léta přidat k rostlinám kompost nebo použít hnojivo pro trvalky VÝŠKA: 20 -30 cm ŠÍŘKA: 30 -50 cm RŮST: Nízký, kompaktní, rozrůstá se spíše do šířky. KVĚTY: Červen – říjen Zářivě žluté, poloplné. Odkvetlé květy pravidelně odstraňujte. ŘEZ: Na podzim seříznout několik centimetrů nad povrchem půdy. ZIMA: Mrazuvzdorné do -30 stupňů.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené