Stříbrný déšť (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Stříbrný déšť (3)

Dichondra argentea Silver Falls - Objednací číslo 6663899
Počet kusů v balení:3 ks
Zajímavá dekorativní rostlina se stříbrošedými, drobnými, kulatými listy. Povrch listů je plstnatý. Vytváří až 1 metr dlouhé převisy. Vhodný do závěsných nádob, doplnění truhlíků nebo jako půdokryvná rostliny do záhonů. Květy jsou drobné, světle zelené, nenápadné. Potřebuje světlé, slunné stanoviště a výživnou propustnou půdu.
234,0 Kč / balení
1. balení: 234,0 Kč / balení
2. balení: 187,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března střed - července konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března střed - července konec
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 150-200 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé PŮDA: Výživná, propustná. ZÁLIVKA: Mírná, dobře odolává suchu i vyšším teplotám HNOJENÍ: 1x týdně hnojit tekutým hnojivem, během hlavního vegetačního období RŮST: převislý, vytváří až 1 metr dlouhé převisy LISTY: Kulaté, stříbrnošedé s plstnatým povrchem KVĚTY: Červen - říjen, drobné zelené nebo nažloutlé, nenápadné. ZIMA: mrazuvzdorný, pěstuje se jako jednoletá rostlina VYUŽITÍ: do závěsných nádob – samostatně, i do v kombinovaných výsadeb. Doporučujeme zejména nápadně kvetoucí letničky. Lze využít také jako půdokryvnou rostlinu do záhonů.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené