Blahočet
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Blahočet

Araucaria araucana - Objednací číslo 3355728
Počet kusů v balení:1 ks
Exotický, dekorativní jehličnatý strom. Vysazujte ho na chráněné stanoviště. Mladé rostliny je nutné na zimu zakrývat. Velikost při dodání: 25 - 30 cm.
999,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 200-400
V kontejneru ano
Výška rostliny 500-1000 cm
Stálezelené ano
STANOVIŠTĚ: Solitérní dřevina určená k pěstování na chráněných stanovištích. Je třeba ji chránit před silným a chladným větrem, který by ji vysušil! PUDA: Humózní, propustná, spíše kyselá. VYŠKA: Tato dřevina může dorůst až do výšky 10 m. Dosahuje šířky až 6 m a je tudíž náročná na prostor. Roste ovšem velmi pomalu. ZIMA: Mladé stromky potřebují v zimě ochranu před mrazem (zakrýt chvojím, přihrnout mulč), protože by mohly omrznout. Starší stromky již nejsou na mráz tolik náchylné. V období vegetačního klidu vyžaduje rostlina méně zálivky. Stojí-li v příliš vlhké půdě, začíná hnít odspoda nahoru. Stojí-li naopak v suchu, začíná odshora dolů vysychat. Vyvážená zálivka je tudíž velmi důležitá!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené