4 Kalokvěty (2 bílé + 2 modré)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

4 Kalokvěty (2 bílé + 2 modré)

Objednací číslo 5561910
Počet kusů v balení:4 ks
Patří mezi nejkrásnější cibuloviny, které je možné pěstovat v nádobách. Jeho nápadný, kulovitý květ se stane ozdobou vaší zahrady, balkonu nebo terasy. Zazimujte na světlém místě bez mrazů při teplotě 5-10 stupňů.
349,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: února začátek - srpna konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červenec, srpen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby února začátek - srpna konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 35-40
Vhodné k řezu ano
Výška dospělé rostliny 80 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PUDA: Výživná, propustná, půda nesmí vyschnout, rostlina má velkou potřebu vody. KVĚTY: Červenec – srpen. HNOJENÍ: Od dubna 1x týdně tekutým hnojivem spolu se zálivkou, hnojíme až do srpna. VÝŠKA: Při optimálních podmínkách dorůstá až do 1m, na okolíku vytváří kolem stovky malých kvítků. ZIMA: Zazimovat v chladné bezmrazé světlé místnosti – pravidelně zalévat. Při přezimování v tmavé místnosti se rostlina zatáhne a nepotřebuje skoro žádnou zálivku.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené