Royal White, muškát (3)
Royal White, muškát (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Royal White, muškát (3)

Objednací číslo 6609565
Počet kusů v balení:3 ks
Převislý muškát. Poloplné bílé květy a tmavě zelené listy. Kompaktní růst. Bohatě kvete od pozdního jara do prvních mrazů.
270,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: dubna začátek - července konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště slunné
Doba výsadby dubna začátek - července konec
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, vzdušné a teplé PŮDA: Dobrá květinová zemina HNOJENÍ: Týdně tekutým hnojivem ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. Na slunném stanovišti je potřeba vody vyšší, avšak je důležité zabránit přemokření, přemokření je často horší než sucho. POTŘEBA MÍSTA: 6 – 8 rostlin na 1 m RŮST: převislý, muškáty z řady „Royal“ tvoří kratší převisy (kolem 40 cm). KVĚTY: Poloplné sametové, bílé květy DOBA KVĚTU: Od května do prvních mrazíků ZIMA: Není mrazuvzdorný, jednoletý. Přezimování je možné ve světlé + chladné, bezmrazé místnosti – omezeně zaléváme, v únoru zkrátíme a přeneseme na teplejší světlé místo – podle potřeby zaléváme. Po ledových mužích opět umístíme ven.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené