Chryzantéma Gerrie Hoek (3 ks)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Chryzantéma Gerrie Hoek (3 ks)

Chrysanthemum Gerrie Hoek - Objednací číslo 1119088
Počet kusů v balení:3 ks
Chryzantéma s květy bílé barvy. Chryzantémy přinášejí pestrost a barevnost do období podzimu, kdy je již většina rostlin odkvetlá. Velké květy v zářivých barvách, vhodné i k řezu. Zimovzdorné. V přírodním rozložitelném květináči.
249,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu září, říjen, listopad
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
Vhodné k řezu ano
Barva bílá
V kontejneru ano
Výška rostliny 50-60 cm
STANOVIŠTĚ: slunné až polostín PŮDA: humózní a propustná, sucho a přemokření nejsou prospěšné HNOJENÍ: na jaře a během doby kvetení Výška: 50-60cm POTŘEBA MÍSTA: cca 30 cm KVĚTY bílé, červenec – listopad, Na každém hlavním stonku se objeví více pupenů ŘEZ: 1-2x časně na jaře přistřihnout před zakrytím na zimu zkrátit na 20 cm ZIMA: po ukončení kvetení, rostliny zakrýt slámou nebo chvojím
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené