Zvonek karpatský (3)
Zvonek karpatský (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Zvonek karpatský (3)

Campanula carpatica - Objednací číslo 1104520
Počet kusů v balení:3 ks
Pěkná kvetoucí trvalka, vytvářející trsy. Vhodný pro pěstování ve skalce i v nádobách. Doba květu: červen - září. výška: 20-30 cm.
265,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 20-25
Barva modrá
Výška rostliny 10-25 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, na zídky nebo skalky, vhodný také k olemování záhonů. PŮDA: Propustná, humózní zahradní zemina. VÝŠKA: 20 cm. ODSTUPY ROSTLIN: K olemování okrajů: 30 cm. K zakrytí: 6 rostlin na 1m². RŮST: Pokryvná trvalka, polštářovitý růst. KVĚTY: Červenec-srpen, fialové. Pravidelné odstraňování odkvetlých květů, prodlužuje dobu kvetení. Po odkvětu je možné rostlinu sestříhnout, aby znovu narašila. PODZIM/ZIMA: Mrazuvzdorný, na zimu se zatahuje.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené