Zlatobýl obecný, žlutý (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Zlatobýl obecný, žlutý (3)

Solidago rugosa 'Fireworks' - Objednací číslo 1166650
Počet kusů v balení:3 ks
Až jeden metr vysoká trvalka, vhodná pro slunná až polostinnná stanoviště. Je oblíbenou léčivou rostlinou, která má protizánětlivé účinky a pomáhá hojení ran. Kvete od července do září drobnými, žlutými květy, které jsou uspořádané v latě. Mrazuvzdorný.
270,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen
Výška dospělé rostliny 60-80 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA Propustná, výživná. HNOJENÍ: 1x během rašení hnojivem na trvalky – při tvorbě pupenů provedeme dohnojení. VÝŠKA: 1000 cm. POTŘEBA MÍSTA: ca. 40 cm. KVĚTY: Červenec – září. Drobné, žluté, uspořádané v latách. ŘEZ: Odkvetlé květy pravidelně odstraňujeme, abychom prodloužili dobu kvetení. Na podzim všechny stonky až k půdě odřízneme. ZIMA: Mladé rostliny doporučeno chránit listím nebo chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené