Okrasný jahodník Red Panda (3)
Okrasný jahodník Red Panda (3)
Okrasný jahodník Red Panda (3)
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Okrasný jahodník Red Panda (3)

Fragaria vesca 'Red Panda' - Objednací číslo 1116651
Počet kusů v balení:3 ks
Od května do listopadu Vás bude těšit množství červenorůžových květů, ze kterých se vyvíjejí chutné a jedlé plody. Vynikající, vysoce okrasná půdokryvná rostlina, kterou lze pěstovat i v nádobě nebo závěsném květináči. Kvete květen – listopad, výška přibližně 10 – 15 cm. Tento jahodník je určený jako okrasný. Plody jsou jedlé je jich však méně a jsou menší, než u klasického jahodníku, který se pěstuje pro výnosy plodů.
324,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 25
Doba zrání červen začátek
Barva červená
Výška dospělé rostliny 10-15 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostín PŮDA: Propustná, výživná HNOJENÍ: Ve volné půdě cca. 14 dnů po vývoji nových výhonů. V nádobě 1x týdně tekutým hnojivem od května do srpna. VÝŠKA: cca 15-20 cm ODSTUPY ROSTLIN: asi 25-30 cm RŮST: Půdopokryvná rostlina, tvoří koberce. KVĚTY: Růžové až červené, od května do pozdního podzimu PLODY: Jedlé, sladké, červené jahody-menší. Okrasná rostlina, plodů je méně. ZIMA: Rostlina je mrazuvzdorná a stále zelená. Při přezimování v nádobách chránit proti promrznutí!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené