Obrovská oranžová keřová růže, kontejner
Obrovská oranžová keřová růže, kontejner
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Obrovská oranžová keřová růže, kontejner

Objednací číslo 2250325
Počet kusů v balení:1 ks
Tato vysoká keřová, hojně kvetoucí růže nádherné barvy dorůstá do výšky 2 m. Barva květu je úchvatnou směsicí oranžové a bronzově žluté. Mohutný vzrůst, dobré rozvětvení, zdravá koruna s mírným leskem, středně zelené barvy.
272,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé – vyhýbejte se chladným a vlhkým stanovištím, nesázejte v blízkosti vybetonovaných ploch, které kumulují teplo a růže pak rostou ve velmi nepříznivém klimatu, důsledkem jsou zasychající a opadávající listy. Popínavé růže potřebují proudící vzduch mezi rostlinou a zdí, po které se mají pnout. Pokud si přejete, aby se Vaše růže pnula po stěně domu, pak umístěte v odstupu asi 15-20 cm od stěny oporu pro pnutí – jen tak může vzduch (vánek) proniknout mezi zeď a rostlinu. PŮDA: Středně těžká, hlinitá, bohatá na živiny. POTŘEBA MÍSTA: cca 60- 80 cm. SÁZENÍ: V polovině října do začátku listopadu nebo v polovině března do začátku dubna – roub usadit zhruba 5 cm pod zem – před vysazením namočte růže na 12 hod do vody, kořeny zkraťte a rostlinu vsaďte do dostatečně velké sazební jámy (kořeny musí být dobře rozprostřeny do šířky, tak aby měly dostatek místa) – v prvním roce použijte k rostlině opěrnou tyč. KVĚTY: Červen – říjen, velké plné květy, zlatožluté do bronzova. LISTY: Středně zelené. VÝŠKA: Cca 2 – 2,5 m. ZIMA: Rostlinu u země nakopčit.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené