Půdokryvná růže San Remo
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Půdokryvná růže San Remo

Rosa hybrid 'San Remo' - Objednací číslo 2220983
Počet kusů v balení:1 ks
Vytvoří kvetoucí koberec. Chrání půdu před erozí a zabraňují růstu plevele. Jemně vonící růže tmavě růžové barvy. Kvete od jara do mrazů.
363,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

STANOVIŠTĚ: slunné až polostinné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť PŮDA: kyprá, hlinitá, bohatá na živiny SÁZENÍ: Před výsadbou namočit na několik hodin do vody, poté zastřihnout kořeny. HNOJENÍ: Dlouhodobě působící, hnojivo na růže nebo při pěstování v nádobách tekuté hnojivo. - Dlouhodobě působící: jen 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již nepřihnojovat, aby mohlo dřevo do zimy dostatečně vyzrát. ZÁLIVKA: dle potřeby a počasí POTŘEBA MÍSTA: cca 3 růže na m2 KVĚTY: Červen až Říjen Tmavě růžové ŘEZ: Na podzim po odkvětu zkrátit. ZIMA: Přihrneme zemí a přikryjeme chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené