Hodiny, ptáčci
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hodiny, ptáčci

Objednací číslo 8820564
Počet kusů v balení:1 ks
Hodiny s motivem ptáčků. Každou celou hodinu ohlašují ptačím hlasem. 12 druhů ptačího zpěvu: pěnkava obecná, kukačka obecná, sýkora koňadra, strakapoud velký, drozd zpěvný, sova pálená, střízlík obecný, kos černý, sýkora modřinka, slavík obecný, červenka obecná, puštík obecný. Hodiny jsou napájené třemi tužkovými bateriemi (AA 1,5 V), jedna baterie napájí hodiny a dvě baterie napájejí ovládání ptačích hlasů, takže pokud nechcete, aby hodiny vydávaly ptačí zvuky, stačí tyto 2 baterie nevkládat. Baterie nejsou součástí balení! Průměr 30 cm. Materiál: plast.
768,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

NASTAVENÍ ČASU: Nastavte hodiny na aktuální čas. ZMĚNA ČASU: Při změně času na letní nebo zimní vždy posouvejte hodiny směrem dopředu, protože posunutí hodinové ručičky zpět by mohlo narušit pořadí ptačích hlasů. Tedy při přechodu z letního času na zimní posuňte hodiny dopředu o 23 hodin. Při přechodu ze zimního času na letní posuňte hodiny o 1 hodinu vpřed. Mezi 22:00 až 5:00 hodiny ptačí zvuky nevydávají, aby v noc nerušily. Nastavení ptačího zpěvu: ptačí zpěv můžete nastavit pomocí kruhového tlačítka vedle reproduktoru. Nastavte hodiny 5 minut po celé hodině a stlačte kulaté tlačítko vedle reproduktoru, dokud neuslyšíte správný tón. Doporučujeme Vám začít nastavením 2 hodiny, protože hlas kukačky je snadno rozpoznatelný. Ještě jednou upozorňujeme, že mezi 22 až 5 hodinou nejsou vydávané žádné zvuky, může se proto stát, že někdy bude třeba stlačit tlačítko 2x, aby se nastavil správný ptačí hlas.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené