Rasanta, růže (5)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Rasanta, růže (5)

Rosa hybrid 'Rasanta' - Objednací číslo 2210672
Počet kusů v balení:5 ks
Ohnivě červené květy. Temperamentně rostoucí růže, která bude svými květy zdobit Vaši zahradu po dlouhé měsíce. Příjemně voní. Vhodná např. pro vytvoření kvetoucího živého plotu.
799,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: září střed - dubna konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby září střed - dubna konec
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
Vhodné k řezu ano
Vonné ano
Barva červená
Výška dospělé rostliny 50-70 cm
STANOVIŠTĚ: Vyžaduje slunné stanoviště, ne vlhké PŮDA: Hluboká, hlinitá, bohatá na živiny. VÝSADBA: Roub usadit zhruba 5 cm pod zem – před vysazením trochu zastřihnout kořeny a namočit růže na jeden den do vědra s vodou. Kořeny nesmí být ve výsadbové jámě zalomené nebo deformované. Jáma musí být dostatečně hluboká a široká, kořeny musíme rozprostřít po celé jámě. Roub zakrýt asi 5 cm vrstvou půdy. HNOJENÍ: Dlouhodobě působícím hnojivem, hnojivem na růže nebo při pěstování v nádobě tekutým hnojivem. - Dlouhodobě působící hnojivo: 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již vice nepřihnojujeme, aby dřevo stačilo do zimy vyzrát. VÝŠKA: 50 - 70 cm POTŘEBA MÍSTA: cca 30 cm KVĚTY: Červené Červen - Listopad ŘEZ: Na jaře, po odkrytí je třeba výhony zkrátit, aby se zregenerovaly. Také odstraníme staré dřevo a omrzlé výhonky. ZIMA: Růže pozdě na podzim zkrátíme, přihrneme zemí (ne rašelinou, tu růže nemají rády) a nakonec zakryjeme jedlovým chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené