Capri, růže
Capri, růže
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Capri, růže

Rosa hybrid 'Capri' - Objednací číslo 2207711
Počet kusů v balení:1 ks
Plnokvětá, nostalgická růže od šlechtitelské firmy Tantau. Oranžovo-meruňková barva připomíná romantický západ slunce. Příjemně voní po medu a meruňkách. Barvu si drží po celou dobu kvetení. Bujný růst. Dorůstá do výšky 70-90 cm. Dodáváme s volnými kořeny.
418,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: září střed - dubna konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby září střed - dubna konec
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Barva žlutá (oranžová)
Výška dospělé rostliny 70-90 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť PŮDA: Hluboká, hlinitá, bohatá na živiny. VÝSADBA: Roub musí být zhruba 5 cm pod povrchem oůdy. Jáma musí být dostatečně hluboká a široká, kořeny musíme rozprostřít po celé jámě. HNOJENÍ: Dlouhodobě působícím hnojivem, hnojivem na růže nebo při pěstování v nádobě tekutým hnojivem. - Dlouhodobě působící hnojivo: 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již vice nepřihnojujeme, aby dřevo stačilo do zimy vyzrát. ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. VÝŠKA: 70 - 90 cm POTŘEBA MÍSTA: cca. 50 cm KVĚTY: Červen - Listopad Květy jsou meruňkové oranžové ŘEZ: Na jaře, po odkrytí je třeba výhony zkrátit, aby se zregenerovaly. Také odstraníme staré dřevo a omrzlé výhonky. ZIMA: Růže pozdě na podzim zkrátíme, přihrneme zemí (ne rašelinou, tu růže nemají rády) a nakonec zakryjeme jedlovým chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené