Orlíček Spring Magic Rose & White (3)
Orlíček Spring Magic Rose & White (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Orlíček Spring Magic Rose & White (3)

Aquilegia caerulea Spring Magic® F1 Rose & White - Objednací číslo 1104343
Počet kusů v balení:3 ks
Velkokvětý druh orlíčku. Kultivar Spring Magic Rose and White dorůstá výšky kolem 40 cm. Kvete v květnu a červnu dvoubarevnými růžovými květy se světlým středem. Listy jsou světle zelené s mírným nádechem do modrozelené. Trojčetné a každý je navíc dělený do 3 zaoblených konců. Vyrůstají ze země a tvoří přízemní růžici. Vysazujte na slunné až polostinné stanoviště do propustné, výživné, mírné vlhké půdy. Vynikne ve smíšených trvalkových záhonech, ve skalce i v nádobě. Po odkvětu rostlinu zkraťte. Mrazuvzdorný.
299,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 40
Barva růžová
Výška dospělé rostliny 40 cm
STANOVIŠTĚ: slunné až polostín PŮDA: propustná, výživná, mírně vlhká VÝŠKA: cca 40 cm. KVĚTY: Květen – červen. Zvonkovité, dvoubarevné, růžové se světlejším středem. Květy je možné použít k řezu. Ze zralých semeníků jsou v létě samovolně vystřelována všemi směry jemná semena. Kdo si chce, ale udržet pravost odrůdy a původní barvu květů musí odkvetlé semeníky odstraňovat, neboť orlíček se poměrně snadno kříží. LISTY: světle zelené, trojčetné, každý je navíc dělený do 3 zaoblených konců. Tvoří přízemní růžici. ŘEZ: Stonky po odkvětu ustřihnout u země. ZIMA: Plně mrazuvzdorný.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené