Ptačí zob
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Ptačí zob

Ligustrum vulgaris - Objednací číslo 3351321
Počet kusů v balení:1 ks
Snadno střihatelná, rychle rostoucí, mimořádně odolná rostlina na živé ploty. Pokud je mírná zima, zachová si listí až do března. Vysazovací vzdálenost: 25 cm. Výška sazenice: 20-25 cm. Dodáváme v kontejneru.
70,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen
Stanoviště stinné, polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 20 - 30
Barva bílá
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 300-400 cm
Stálezelené ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Propustná, dobrá zahradní zemina, snese i vápenatou půdu. V průběhu růstu je třeba dávat pozor na dostatečné zavlažování, později snese i přechodné období sucha. ODSTUP: Při zakládání hustého živého plotu - 5 rostlin na 1 m. ŘEZ Snese častý řez (vytváří stále nové větvičky). V zimě až do února učinit první řez před vytvořením prvních větviček, v červenci můžete provést tvarovací řez. PLODY: Bobule jsou jedovaté. ZIMA: Mění barvu na tmavě purpurovou, je mrazu odolný. Může částečně omrznout, na jaro ovšem vytvoří bez problémů nové větvičky.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené