Gladioly 25 ks 10/12 cm
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Gladioly 25 ks 10/12 cm

Gladiolus mix 10/12 - Objednací číslo 5500264
Počet kusů v balení:25 ks
Mečík velkokvětý. Květy ušlechtilých tvarů v nejkrásnějších barvách! Jsou velmi populární. I jako řezané květy Vám dlouho vydrží. Cibule je třeba zazimovat na místě chráněném před mrazem.
184,0 Kč / balení
1. balení: 184,0 Kč / balení
2. balení: 168,5 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: února začátek - srpna konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby února začátek - srpna konec
Vysazovací vzdálenost (cm) 8
Vhodné k řezu ano
Výška dospělé rostliny 80-100 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, chráněné a teplé. PUDA: Propustná,středně těžká, vlhká , mírně kyselá. VÝSADBA: Od května, místo výsadby zkypřete 25cm hluboko, před sadbou promíchejte kompostovou zem s dlouhodobě působícím hnojivem. Cibulky vysaďte asi 8cm hluboko do připravené zkypřené namíchané zeminy. Doporučuje se použít ke kvetoucím stonkům oporu. HNOJENÍ: 1x na začátku kvetení hnojivem na cibuloviny. VÝŠKA: cca 1m. ODSTUPY ROSTLIN: cca 8cm. KVĚTY: Červen/červenec – září, začínají kvést podle doby výsadby a teploty půdy. ŘEZ: Po odkvětu odstřihneme květní stonky, listy ponecháme. ZIMA: Není zimovzdorný, začátkem října vyjměte cibule ze země a zazimujte je v chladné a bezmrazé místnosti (např. sklep) v novinách nebo dřevité vlně při 4 – 10°C.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené