XXL jiřiny (4)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

XXL jiřiny (4)

Dahlia - Objednací číslo 5519192
Počet kusů v balení:4 ks
Náhodná barevná kombinace, velké, plné květy. Pestře kvetoucí jiřiny jsou ozdobou každé zahrady. Vysazujte na slunné stanoviště, do propustné, výživné půdy. Hlízy vysazujte od března do května do květináče, kde si je můžete předpěstovat nebo od května do června přímo do volné půdy.
292,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března konec - června konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března konec - června konec
Vysazovací vzdálenost (cm) 40
Vhodné k řezu ano
Výška dospělé rostliny 80-100 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé a chráněné. PŮDA: Humózní, bohatá na živiny. HNOJENÍ: Na jaře hnojivem pro květinové cibule (pozor na dávkování). ZÁLIVKA:: Podle potřeby, nesnáší přemokření. KVĚTY: V závislosti na podnebí, střed/konec dubna – květen, od června do prvních mrazů, odstraňovat odkvetlé květy. VÝŠKA: 80 – 120 cm. VYSAZOVACÍ PODMÍNKY: Hloubka - 10 cm, Vzdálenost - 40 cm. KVĚTY: Červenec – listopad. Odkvetlé květenství odstranit. ŘEZ: Vhodná jako řezaná květina. ZIMA: Po prvních nočních mrazících odumřou nadzemní části rostlin. Vyjmeme ze země hlízy, výhonky na výšku ruky odstřihneme. Hlízy zbavíme země-hlíny a necháme přezimovat v bezmrazé místnosti.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené