Capella Hello Yellow, petúnie (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Capella Hello Yellow, petúnie (3)

Petunia - Objednací číslo 6677820
Počet kusů v balení:3 ks
Petúnie s výraznou žlutou barvou květů je nově vyšlechtěný kultivar, který rozzáří vaše balkonové truhlíky. Vynikne samostatně i v kombinaci s jinými letničkami kontrastních barev. Kompaktní, lehce převislý růst. Vysazujte na slunné stanoviště, substrát udržujte mírně vlhký a rostliny pravidelně přihnojujte.
150,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: dubna začátek - června konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby dubna začátek - června konec
Výška dospělé rostliny 20-25 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné a velmi světlé, petúnie milují slunce. PŮDA: Propustná, humózní květinová půda. HNOJENÍ: Týdně tekutým hnojivem, např. náš Duostar spezial ZÁLIVKA: Podle povětrnostních podmínek, také až 2x denně měkkou zálivkovou vodou (dešťová voda) zejména v časných ranních a večerních hodinách. POTŘEBA MÍSTA: Asi 6 rostlin na 1 m. KVĚTY: Zlatožluté. DOBA KVĚTU: Květen až časný podzim. ZIMA: Není mrazuvzdorná, jednoletá rostlina. EXTRA TIP: Petúnie bývají bohužel často napadány škůdci (mšice). K ochraně používáme lepové desky, neboť na postřik petúnie reagují negativně.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené