Hummi's Senga-Sengana (6)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hummi's Senga-Sengana (6)

Fragaria x ananassa 'Hummi's - Sengana Selektion' - Objednací číslo 4442712
Počet kusů v balení:6 ks
Více než 50 let známou odrůdu Senga Sengana dovedl slavný šlechtitel Hummel k dokonalosti. Ještě větší plody, ještě vyšší výnosy, lepší chuť, intenzivní aroma a vysoká odolnost proti chorobám. Sklizeň od poloviny června, plody jsou vhodné k přímé konzumaci i k dalšímu zpracování.
433,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - října konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března začátek - října konec
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 25
Doba zrání červen začátek
V kontejneru ano
Stanoviště: Slunné Půda: humózní a propustná s podílem rašeliny Pěstování: výsadbová jáma musí být tak široká a hluboká, aby kořeny měly dostatečné místo. Srdíčko rostliny musí být na povrchu země. Péče: za suchého počasí musíme rostliny prvních 14 dnů zalévat, aby dobře zakořenily Hnojení: 1x při tvorbě nových listů 1x během květu 1x po sklizni speciálním hnojivem na jahody Vzdálenost: Mezi rostlinami přibližně 25 cm Asi 12 rostlin na 1 m2 Plody: Středně veliké a purpurově červené Sklizeň: Časná, začátek až polovina června Řez: Po sklizni odstřihnout listy z mateřské rostliny Upozornění: Jahody zasadit na místo, kde minimálně nebyly jahody 1 rok pěstovány!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené