9 čechrav
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

9 čechrav

Astilbe x arendsii - Objednací číslo 1131643
Počet kusů v balení:9 ks
Trvalka keřovitého vzrůstu se vzpřímenými stonky. Vysazujte do svěží, humózní, kyselé půdy! 3x růžová, 3x červená, 3x bílá
999,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 30-40
Vhodné k řezu ano
Výška dospělé rostliny 60-70 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné – polostinné, roste také ve stínu. PŮDA: Humózní, hlinitá, lehce kyselá, vydrží ve vlhkých polohách – čím je slunnější a výše položené místo, tím potřebuje více vlhkosti – rostlina nesmí mít suchý kořenový bal. HNOJENÍ: Duben/květen vícesložkovým hnojivem na trvalky (případně kompost). VÝŠKA: Cca 60 – 70 cm POTŘEBA MÍSTA: Asi 40 cm ODSTUPY ROSTLIN: Cca 30 – 40 cm RŮST: Křovinatý, hustý – široký. KVĚTY: Červen – srpen v řídkých latách. ZIMA: Odumřelé listy nechat ležet jako mulč a ochranu proti mrazu.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené